در پیام تبریک مهندس قربانخانی به مناسبت روز زن و بزرگداشت مقام مادر عنوان شد.
1396-12-19
در پیام تبریک مهندس قربانخانی به مناسبت روز زن و بزرگداشت مقام مادر عنوان شد.

بانوان ایرانی، نقش چشمگیری در پیشرفت های علمی، اجتماعی و مهندسی کشور دارند.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران با صدور پیامی سالروز خجسته ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، کوثر زلال آفرینش و اسوه عصمت و نجابت و سلاله پاکش، حضرت امام (ره) و روز مادر و بزرگداشت مقام زن را به همه مادران و زنان، خصوصا به بانوان فرهیخته مهندس، اعضا گرانقدر و کارکنان پرتلاش سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، صمیمانه تبریک و شادباش گفت.

در پیام مهندس حسن قربانخانی آمده است: ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، فرصت مغتنمی است تا همگان سیره زندگی آن حضرت را که سرشار از سجایا و فضایل اخلاقی است، الگو و سرمشق قرار دهند.

در ادامه این پیام آمده است: بدون تردید، مادران و زنان در شکل گیری نهاد مقدس خانواده به عنوان نخستین نهاد پرورش نسل آینده و همچنین در پیشرفت های علمی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و سازندگی کشور نقش بسیار تاثیر گذاری داشته اند.

مهندس قربانخانی در این پیام ابراز امیدواری کرده است که سایه پرمهر بانوان ارجمند، همواره سایه بان کانون گرم خانواده باشد و جامعه بیش از پیش از شایستگی ها و توانمندی های بانوان مهندس در عرصه های مختلف استفاده نمایند.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران با تقدیر و تشکر صمیمانه از تلاشهای مجدانه بانوان ارجمند شاغل در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، آرزوی بهروزی و سلامتی برای آنان و همچنین همه بانوان مهندس، زنان فداکار و مادران مهربان میهن اسلامی مان از درگاه خداوند متعال مسالت نمود.